КОРПОРАТИВНА
СПІВПРАЦЯ
Бомед
Однією з головних причин успіху кожної компанії є її співробітники, які розвивають та підтримують спільну справу на щоденній основі.
Саме співробітники є тією найважливішою ланкою, яка дозволяє компанії досягати нових висот, і передові компанії всього світу розуміють, що крім матеріальної частини, співробітникам важлива і нематеріальна мотивація, а медичне обслуговування – це сильний тригер для кожної людини, погодьтеся.
1
Ви бажаєте забезпечити співробітників вашої компанії та/або їхніх родичів медичною підтримкою?
2
Ви бажаєте забезпечити співробітників вакциною: як від Covid так і від грипу чи інших хвороб?
3
Ви бажаєте дати співробітникам щось важливіше за гроші?
У настільки нестабільних умовах нашої сучасності, співпраця між компанією та медичним центром Бомед — це чудова нагода дати співробітникам додаткову мотивацію, стати трішечки ближче до своєї компанії, і виділитися на тлі конкурентів у гонці за найкращі кадри.
Для кого?
Малий та середній бізнес – від 5 до 200 осіб.
Що дає співпраця?
Оптові ціни та знижки = простий приклад:
бельгійська вакцина від грипу ціна за 1 шт.
380 UAH, від 20 шт. 340 UAH, від 50 = 310 UAH
або прийом + безкоштовний аналіз або прийом + знижка
на наступну процедуру,
варіантів багато, і ми підберемо найбільш вам зручний.
Індивідуальний підхід = співробітникам потрібна вакцинація?
Наші лікарі та медсестри прийдуть до вас в офіс і, не відволікаючи від робочого процесу, зможуть усіх вакцинувати, без зайвих для вас чи ваших співробітників зусиль.
- пріоритетний підхід = без черг, очікування чи інших незручностей, найкращі фахівці завжди на зв'язку та готові надати підтримку для всієї вашої команди.
- все офіційно та на державному рівні, від вибору сімейного лікаря з декларації та внесенням до баз МОЗ до Covid вакцинації із занесенням у сервіс Дія.
Скільки коштує?
Індивідуально і вигідніше для Вас, підберемо те, що підійде саме вам.


Вважаємо, і ті, хто з нами співпрацює за цією схемою, напевно погодяться, що кращим у своєму роді компаніям дуже важливі свої співробітники, і турбота про них це чим ви займаєтеся щодня, а ми будемо раді вам у цьому допомогти, цікаво?

Вважаємо, і ті, хто з нами співпрацює за цією схемою, напевно погодяться, що кращим у своєму роді компаніям дуже важливі свої співробітники, і турбота про них це чим ви займаєтеся щодня, а ми будемо раді вам у цьому допомогти, цікаво?


Запит на співпрацю

Надсилаючи запит, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності