Магдебура Савва Олександрович

Хірург
Лікар вищою кваліфікаційної категорії, вища медична освіта, лікарський стаж з 2003 року

«Кожна людина на своєму життєвому шляху зустрічає труднощі. За багато років практики вдалося допомогти сотням пацієнтів, це дозволяє гарно спати вночі як мені, так і здоровим пацієнтам. Під час роботи завжди фокусуюсь на результаті, якого потрібно досягти. Специфіка роботи передбачає максимальну уважність та відповідальність, тому завжди намагаюсь допомогти, підтримати та вилікувати. Вдячний за довіру, продовжуватиму допомагати та бути тим хорошим спеціалістом, до якого хочуть потрапити.»

► Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, 2003 рік.
► Діагностика, лікування доброякісних та злоякісних новоутворень. Прийом пацієнтів з патологією щитовидної залози та слинних залоз. Видалення новоутворень шкіри і м'яких тканин.
► Консультація онколога, діагностика онкології, лікування онкологічних захворювань, хірургічне висічення родимки, дерматоскопія.
► В 2013 році вперше в області впровадив нову методику лікування онкохворих фото-динамічною терапією, а також запропонував у ПРЦО дерматоскопію для діагностики новоутворень шкіри.
► Стажування за кордоном: Франція, Польща, Італія.
► Член ESMO (European Society for Medical Oncology) - Європейське суспільство медичної онкології.
► Член громадської спілки "Українська асоціація дерматоскопії, оптичної та цифрової діагностики шкіри" (Ukrainian Association of Dermoscopy, Opticaland Digital Skin Diagnostics).
► #здорові пацієнти #результативність #професіоналізм #відповідальність #онколог хмельницький

Прийом:
Total: 
Ваше імя
Телефон
Дата прийому